This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss

Nasza firma została założona w 2001 roku. Ciągle się rozwijamy bo celem naszej działalności jest satysfakcja naszych klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną, zaczynaliśmy w małym sklepie, gdzie głównym asortymentem były artykuły szkolne i biurowe. Posiadamy punkt kserograficzny, wykonujemy pieczątki na zamówienie. Z biegiem czasu rozwinęliśmy swoją ofertę o artykuły dekoracyjne i upominki urodzinowe. W tej chwili rozbudowaliśmy nasz sklep wprowadzając nowoczesną ekspozycje towaru. Posiadamy ekskluzywne świece zapachowe znanych i cenionych marek. Oprócz tego w naszej ofercie znalazł się chrobotek reniferowy, z którego wykonujemy obrazy i panele ścienne, a także samodzielnie produkujemy betonowe doniczki. Stacjonarnie sprzedajemy balony z helem, mamy szeroki wybór kartek okolicznościowych. W naszych okolicach jesteśmy znani i chętnie odwiedzani. Staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, służyć mu radą aby zakup w naszym sklepie był zawsze satysfakcjonujący. 

W dalszym ciągu cała rodzina jest zaangażowana w działalność sklepu od przygotowywania zamówień, ekspozycji towaru do bezpośredniego kontaktu z klientem.

IMG_4863
Zaloguj
Wishlist
Wishlist
Login
Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

TWÓJ KOSZYK 0