This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss

Olejek zapachowy Goloka Himalayan White Musk

9,90  z VAT

6 w magazynie

Kategoria:
SHARE

Opis

10 ml czystego olejku aromatycznego Goloka, każda butelka olejku jest dostarczana w pięknie zaprojektowanym kartonowym opakowaniu.

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem. Ilość tworzonych zapachów może być wręcz nieograniczona, można zamykać je w nuty zapachowe, a z nich tworzyć całe akordy nowych zapachów, których dopełnieniem będzie oryginalna, twórcza nazwa przypisana kompozycji zapachowej.

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią,. Rozpylanie dobranych dla siebie zapachów powoduje przyjemność przebywania we wnętrzach i w każdym otoczeniu. Otaczajmy się zapachem.

Zastosowanie:

dodać ulubiony aromat do proszku do prania lub skropić nim prane ubrania

wlać kilka kropel dowolnego olejku zapachowego do wiadra z wodą do mycia podłogi

nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania w celu zaromatyzowania powietrza

skropić olejkiem o ulubionym zapachu wycieraczkę pod drzwiami w domu lub aucie

nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić pusty wkład odświeżacza powietrza

Olejek ten należy stosować w kominku zapachowym Zaleca się dodanie wody do palnika przed dodaniem 5 kropli olejku zapachowego. Po zapaleniu podgrzewacza i umieszczeniu pod nim płyn zacznie się rozgrzewać, a zapach zacznie się unosić. Olejki zapachowe Goloka są wytwarzane w Indiach. Należy pamiętać, że olejki zapachowe Goloka nie są olejkami perfumowymi i nie należy ich nakładać na skórę. Produkt nie testowany na zwierzętach”

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olejek zapachowy Goloka Himalayan White Musk”
TWÓJ KOSZYK 0
Added to wishlist!