This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Dismiss
Dostępne stacjonarnie

Balony z helem cieszą się coraz większa popularnością. Kiedyś obecne jedynie na festynach – dziś jako nieodłączny element np. imprezy urodzinowej.

Balony foliowe z helem są dedykowane konkretnym uroczystościom takimi jak urodziny, ślub, baby shower, absolutorium, wieczór panieński czy kawalerski. Są również dostępne balony z postaciami z bajek – to idealny prezent dla dziecka!
Występują w wielu kolorach np. złoty, srebrny, różowy, niebieski, wielokolorowy – oraz w różnych kształtach np. zwierząt, pojazdów, serca czy też okrągłe.

Balony cyfry wyróżniają się swoim rozmiarem – 85cm – taka wielkość balonów z pewnością zrobi wrażenie na nie jednej imprezie.

Balony foliowe utrzymują się ok. 2tyg. Kiedy zaczną opadać – można je napompować ponownie. 
W naszej ofercie posiadamy również balony lateksowe, które na życzenie klienta także pompujemy helem. Te jednak utrzymują się max 2 dni.

W naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu zawsze chętnie służymy radą. Balony na hel pompujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie – z pewnością dobierzemy odpowiedni produkt na każdą okazję!

Poniżej prezentujemy klika przykładowych zdjęć balonów foliowych na hel oraz lateksowych napełnionych helem.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Poznaniu po wyjątkowe balony z helem !

Join the conversation

Zaloguj
Wishlist
Wishlist
Login
Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

TWÓJ KOSZYK 0